مسئله ، مشکل منتظرالمهدی فرماندار قانونی

مسئله ، مشکل: منتظرالمهدی فرماندار قانونی راننده درباره ملایر ماشین قانون برخورد

گت بلاگز اخبار حوادث انتقامجویی از دوست با چاقو

پسر جوان که درپی مشاجره شدید با یکی ازدوستانش او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بازداشت شد.

انتقامجویی از دوست با چاقو

عبارات مهم : جنايت

پسر جوان که درپی مشاجره شدید با یکی ازدوستانش او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بازداشت شد.

«خبرجنوب» نوشت: چندی قبل وقتي جسد جوانی در فیروزآباد پيدا شد، تيمي از كارآگاهان جنايي راهي محل اتفاق شدند. قرباني در گوشه ای افتاده و آن طور كه مشخص بود بر اثر اصابت جسم برنده جان خود را از دست داده بود.

با بررسی صحنه کشف جسد به دستور بازپرس جسد قربانی جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی انتقال یافت.چند روز از اين جنايت مرموز گذشته و هنوز عاملان قتل شناسايي نشده بودند. آنها سعي كرده بودند ردپايي از خود بر جاي نگذارند ولی فكرش را نميكردند كه آخر دستشان رو ميشود. اين پرونده ساعتی بعد از کشف جسد در اختیار ماموران قرار داده شد و آنها توانستند سرنخ هایی از جنایت را به دست آورند. كارآگاهان از طريق تحقیقات گسترده توانستند به نخستين سرنخ دست يابند. به دنبال این عنوان پرونده ای تشکیل و تحقیقات در این رابطه شروع شد.

انتقامجویی از دوست با چاقو

شواهد بهدست آمده حاكي از آن بود كه مرد گمشده ساعتی قبل از کشف جسد با چندینه جوان بوده است . در چنين شرايطي تنها مظنون جنايت تحت نظر گرفته شد و درحاليكه نزدیک به چند روز از ماجرا ميگذشت، سه جوان در اطراف فیروزآباد بازداشت شدند. یکی از آنها در همان تحقيقات مقدماتي اعتراف كرد كه این جوان را به قتل رسانده و جسد را گوشه ای رها کرده اند. وی در بازجوییها مدعی شد دو دوستش نیز از عنوان با خبر بوده اند.

با شروع بازجوييها از 2متهم دیگر معلوم شد آنها ناگهان مرتکب این جنایت شده است اند.

پسر جوان که درپی مشاجره شدید با یکی ازدوستانش او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بازداشت شد.

مرد جوان گفت: از مدت ها قبل به علت موضوعاتی با او اختلاف شدید داشته و دنبال وقت مناسبی بودم که هر طور شده است انتقام بگیرم.

وی ادامه داد: این عنوان را با دوستانم در میان گذاشتم قصد نداشتم او را به قتل برسانم. ميخواستم فقط از او انتقام بگیرم روز اتفاق با قربانی تماس گرفته و خواستیم که به منزل ما بیاید. هنگامی که آمد با قصد و نیت قبلی با چاقواو را زخمي كردم. در ادامه متهمان شرح این جنایت را فاش کردند. بهدنبال اعترافات هر سه متهم جهت آنها قرار بازداشت موقت صادر شد.گفتنی است تحقیقات اطراف افشای زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.

واژه های کلیدی: جنايت | جنایت | انتقام | پرونده | بازداشت | تحقیقات | بازداشت شدن | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz