مسئله ، مشکل منتظرالمهدی فرماندار قانونی

مسئله ، مشکل: منتظرالمهدی فرماندار قانونی راننده درباره ملایر ماشین قانون برخورد

گت بلاگز وب‌گردی واکنش ناجا به خبر «زیر گرفتن دختر جوان»

سخنگوی ناجا دربارهٔ ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین فیلم برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد.

واکنش ناجا به خبر «زیر گرفتن دختر جوان»

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سخنگوی ناجا دربارهٔ ماجرای جریمه شدن خودروی فرماندار ملایر و همچنین فیلم برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان توضیحاتی را ارائه کرد.

عبارات مهم : منتظرالمهدی – فرماندار
سردار سعید منتظرالمهدی در حاشیه مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه امین نیروی انتظامی با تشریح جزییات ماجرای برخورد خودروی حامل فرماندار ملایر و بخشدار جوکار که قصد اعمال قانون را داشتند، گفت: همه باید در مدار قانون حرکت کنیم و بدانیم که مسئولیت به هیچ وجه مصونیت نمی آورد.

وی افزود: در اتفاقی که چند روز پیش رخ داد مأمور وظیفه شناس پلیس راهور قصد داشت خودرویی را که با سرعت ۱۳۸ کیلومتر در ساعت حرکت می کرد، اعمال قانون کند که متأسفانه راننده این ماشین که هیچ مشخصات ظاهری نداشت و فرماندار ملایر و بخشدار جوکار از توابع شهرستان همدان به عنوان راننده و مسافر سوار بر آن بودند اقدام به مقاومت کردند.

وی دربارهٔ اینکه آیا زیر گرفتن مأمور پلیس به وسیله این ماشین صحت دارد یا خیر، نیز گفت: قطعاً برخورد به شکلی نبوده که قصد فرار ایجاد شود یا قصدی در زیر گرفتن مأمور پلیس راهور مشاهده نشد ولی وقت اعمال قانون ماشین حرکت می کند و مأمور پلیس راهور در حالی که برف پاک کن اتومبیل را در دست گرفته بود چند متری به دنبال ماشین کشیده می شود البته در این ماجرا فرماندار از ماشین پیاده شده است و از مأمور پلیس راهور دلجویی می کند ولی بخشدار بخش جوکار راننده این ماشین بود و نسبت به حرکت اقدام کرده بود.

منتظرالمهدی افزود: در حال حاضر پرونده قضایی در این خصوص تشکیل شده است و در حال پیگیری هست.

وی دربارهٔ انتشار فیلمی در اینترنت که نشان از برخورد مأموران گشت ارشاد با دختر جوان می دهد و راننده ون در حرکتی غیراخلاقی اقدام به زیر گرفتن دختر جوان می کند، نیز گفت: این فیلم در دست بررسی است و هنوز مشخص نشده که مربوط به چه زمانی است ولی گرچه این فیلم بریده شده است هست.

منتظرالمهدی افزود: قطعاً چنین برخوردهایی مورد تأیید ما نیست و مردم بدانند پلیس با مسببان آن برخورد قانونی خواهد کرد.

منبع:مهر
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: منتظرالمهدی | فرماندار | قانونی | راننده | درباره | ملایر | ماشین | قانون | برخورد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz