مسئله ، مشکل منتظرالمهدی فرماندار قانونی

مسئله ، مشکل: منتظرالمهدی فرماندار قانونی راننده درباره ملایر ماشین قانون برخورد

بازار دوم ارز از هفته آینده

تایید خبر تشکیل بازار ثانویه ارز، بازار ارز و سکه را کاهشی کرد. در چهارمین روز هفته سکه با بیش از ۴۰ هزار تومان کم کردن به قیمت ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار ت..

ادامه مطلب

منشأ سردرگمی بورس پایتخت کشور عزیزمان ایران

شاخص کل بورس سومین روز کاهشی خود را پشت سر گذاشت. ریشه مهم سرگیجه معامله گران را می توان در نامشخص بودن آینده قیمت ارز جویا شد. گروهی دلار ۴۲۰۰ توما..

ادامه مطلب

زیاد کردن حقوق کارگران باید از فروردین ماه اعمال شود / ربیعی

وزیر کار گفت: با توجه به اینکه بخشنامه مزد از حدود دو هفته قبل در اختیار کارفرمایان قرار گرفته هست، وقت کافی جهت محاسبه زیاد کردن حقوق کارگران وجود د..

ادامه مطلب

توقف زیاد کردن قیمت سکه ، دلار ۴ هزار و ۴۸۲ تومان

در بازار معاملات امروز سکه بهار آزادی بر خلاف روز گذشته با کم کردن 17 هزار تومانی یک میلیون و 553 هزار تومان در بازار قیمت معامله شد.  ..

ادامه مطلب

«آسمان» هواپیمای نسل تازه ما را نخریده است / سخنگوی هواپیماسازی ای‌تی‌آر

گروه هواپیماسازی ایرباس فرانسه و هواپیماسازی ای‌تی‌آر ایتالیا به طور یکسان سازنده هواپیماهای ای‌تی‌آر هستند و موتور این هواپیماها در کانادا ساخته می شود...

ادامه مطلب

جدول ، سکه طرح تازه گران شد+ دلار چهار هزار و 28 تومان

براساس معاماملات امروز بازار؛سکه طرح قدیم یک میلیون و 307 هزار و 800 تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و 272 هزار تومان به فروش رسید.  سکه طرح..

ادامه مطلب

نه زیاد کردن چاپ پول داریم نه بی انضباطیم / بانک مرکزی

با وجود انتقاداتی که نسبت به بی انضباطی بانک مرکزی مطرح و بر چاپ پول از سوی این بانک تاکید می‌شود، مدیرکل اقتصادی بانک مرکزی هرگونه ادعایی در این رابط..

ادامه مطلب